Яструбинський НВК

 






ІННОВАЦІЙНИЙ КАМПУС НТУ ХПІ
Відеоінструкція для вступу 2019

Підвищення кваліфікації педпрацівників

 

ГРАФІК ТА ПРОХОДЖЕННЯ КУРСОВОЇ ПЕРЕПІДГОТОВКИ

ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЯСТРУБИНСЬКОГО НВК

на 2015-2019 роки

 

№ п/п

Прізвище, ім’я , по батькові вчителів

Предмет, з якого атестується

Категорія

Дата попередніх курсів

2015

2016

2017

2018

2019

1

Говорун В. О.

Фізика, астрономія

вища

 29.01.2010

19.01-27.02

 

 

 

 

2

Куценко Ю.В.

Заступник, світова літерат.,

І

29.04.2011

 

 

 

 

 

3

Пугач Н. П.

Українська мова і літерат., світова літер.

І

30.05.2008

16.03-24.04

 

 

 

 

4

Бакуменко О.В.

Українська мова і літерат.,

світова літер.

І

26.02.2010

12.01-06.03 

 

 

 

 

5

Гейвич Н. М.

Німецька мова

І

04.11.2011

 

11.04-20.05

 

 

 

6

Московченко А.М.

Історія, суспільні дисц.

І

     04.09.2014

 

 

 

 

 

 

 

Ігнформатика

 

20.12.2013

 

 

 

 

 

7

Іванова О.В.

Біологія , основи здоровя

ІІ

 

25.03.2011

 

 

21.04-20.10

 

 

 

 

Практичний пс.

ІІ

11.10.2013

 

 

 

 

 

8

Мірошниченко С. В.

Фізична культура

Захист Вітчиз.

Без освіти

8 тарифний розряд

30.04.2014

 

 

 

 

 

9

Дегтярьов В. О.

Музика

9 тарифний розряд

16.10.2009

16.11-25.12

 

 

 

 

10

Гниденко М.І.

Географія, економікаЄ Захист Вітчиз.

 

ІІ

25.05.2012

 

 

 

30.10-06.12

 

 

 

 

Вихователь ДНЗ

 

ІІ

31.08.2012

 

 

20.11-27.12

 

 

11

Василенко О.А.

Образотворче мистецтво,художня культура

9 тарифний розряд

20.04.2012

 

 

04.09-11.10

 

 

 

 

Трудове навчання

 

07.10.2011

 

.

11.04-18.05

 

 

 

12

Шаповал О. П.

Початкові класи

І

18.01.2013

 

 

 

 

 

13

Антонченко Н. А.

Початкові класи

І

24.12.2010

16.11-25.12

 

 

 

 

14

Чечель Н. М.

Початкові класи

І

13.05.2011

 

14.11-23.11

 

 

 

15

Великород Р.А.

Фізхика і математика

вища

31.10.2014

 

 

 

 

 

16

Коркіна О.П.

Вихователь

9 тарифний розряд

 17.05.2013